Išskirtinis Estų literatūros metų renginys vyks Adomo Mickevičiaus bibliotekoje

Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga 2024 metus paskelbė Estų literatūros metais. Vienas pagrindinių renginių vasario 21 dieną vyks Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/kultura/naujiena/literatura/isskirtinis-estu-literaturos-metu-renginys-vyks-adomo-mickeviciaus-bibliotekoje-286-2194024?utm_medium=copied&fbclid=IwAR3QzYU2Bvl7yxGQo1qklIkG4EVmsuhK697YFFwv3HBZXjcJS1MFx4DL0co&utm_medium=copied

Sostinės bibliotekoje – australės dainų kūrėjos Skye Magnus koncertas

Vasario 8-osios vakare Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje vyks šiuo metu Lietuvoje reziduojančios australės dainų kūrėjos ir atlikėjos Skye Magnus koncertas.

Išsamiau: https://www.ore.lt/2024/02/sostines-bibliotekoje-australes-dainu-kurejos-skye-magnus-koncertas

Pirmasis pasaulyje kurčias reperis Lietuvoje dalinosi savo istorija: kurtieji turi patikėti savimi

Pirmasis kurčiasis pasaulyje, sulaukęs didelio pripažinimo ir išleidęs albumą su tarptautine įrašų kompanija „Warner Music“ įkvėpimu dalijosi su Lietuvos kurčiųjų bendruomene.

Skaitykite daugiau: https://www.regionunaujienos.lt/pirmasis-pasaulyje-kurcias-reperis-lietuvoje-dalinosi-savo-istorija-kurtieji-turi-patiketi-savimi/

Beždžione kadaise išvadintas Signmark tapo pirmuoju pasaulyje kurčiu reperiu: muzika pavergė minias

Pirmasis kurčiasis pasaulyje, sulaukęs didelio pripažinimo ir išleidęs albumą su tarptautine įrašų kompanija „Warner Music“ įkvėpimu dalijosi su Lietuvos kurčiųjų bendruomene.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/bezdzione-kadaise-isvadintas-signmark-tapo-pirmuoju-pasaulyje-kurciu-reperiu-muzika-paverge-minias-1050-2188582

Beždžione kadaise išvadintas suomis vadinamas pirmuoju pasaulyje kurčiu reperiu: muzika man atvėrė labai daug durų

Pirmasis kurčiasis pasaulyje, sulaukęs didelio pripažinimo ir išleidęs albumą su tarptautine įrašų kompanija „Warner Music“ įkvėpimu dalijosi su Lietuvos kurčiųjų bendruomene. Suomis Marko Vuoriheimo, muzikos pasaulyje prisistatantis Signmark vardu, trumpam į Lietuvą užsuko, kad savo žinias perduotų kurtiesiems, projekte „Mes taip nesitarėm“ kuriančius dainas su menininku Dominyku Vaitiekūnu.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/veidai/muzika/bezdzione-kadaise-isvadintas-suomis-vadinamas-pirmuoju-pasaulyje-kurciu-reperiu-muzika-man-atvere-labai-daug-duru-95820663

Žurnalo „Tarp knygų“ 2024 m. 1-ame numeryje:„Bibliotekininko profesijos samprata: tradicijos ir kaita“

Žurnalo „Tarp knygų“ 2024 metų 1 numeryje publikuotas straipsnis apie Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos atliktą vidinį kokybinį tyrimą tema „Bibliotekininko profesijos samprata: tradicijos ir kaita“.  Tyrimo ir straipsnio autorė – vyriausioji metodininkė-analitikė Aušra Gudavičiūtė.