Kultūrai pinigų amžinai trūksta, tačiau akis bado žemo lygio kūriniai

Aktoriaus R. Adomaičio pamąstymai apie pinigų stoką kultūrai, šiandieninius serialus ir kitus žemo lygio kūrinius. Minima ir VAVB. Adomaitis, Regimantas. Kultūrai pinigų amžinai trūksta, tačiau akis bado žemo lygio kūriniai : [pokalbis su kino ir teatro aktoriumi Regimantu Adomaičiu] / kalbėjosi Olava Strikulienė ; Stasio Žimbio nuotr. // Vakaro žinios. – 2019, liep. 27, p. 1-2.

Verkiant reikia pinigų

„Vakaro žinios“ šią savaitę rašė apie nepavydėtinoje padėtyje atsidūrusį Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą. Vakar paaiškėjo, jog trūkstant lėšų antrą pusmetį greičiausiai teks pristabdyti teatro veiklą. Prastai su finansais ir kitai Vilniaus kultūros įstaigai-A.Mickevičiaus bibliotekai.

Verkiant reikia pinigų//Vakaro žinios, 2019 07 26, p. 6

Vėl skamba kankliai

Vėl skamba kankliai // Vakaro žinios. – 2019, geg. 22, p. 7.

Apie tai, kad gegužės 21-26 dienomis jau 47-ąjį kartą vyksta tarptautinė folkloro šventė „Skamba skamba kankliai“; 47-ojo renginio programoje ne tik jau tradiciniais tapę ir renginio dalyvių pamėgti šokiai, renginiai  A. Mickevičiaus bibliotekoje ir t. t. (Str. etnomuzikologės Daivos Vyčinienės komentaras).

Vėl skamba kankliai // Vakaro žinios. – 2019, geg. 22, p. 7.

Siavris, Edita. Skaitytojus pasitinka ne tik knygos

Siavris, Edita. Skaitytojus pasitinka ne tik knygos // Vakaro žinios. – 2016, saus. 9, p.  5.

Apie tai, jog 2016 metai paskelbti Bibliotekų metais bei apie Vilniaus apskrities A.Mickevičiaus viešosios bibliotekos rekonstrukciją, Vilniaus Karoliniškių  bibliotekos darbą (str. Vilniaus apskrities A.Mickevičiaus bibliotekos bibliotekininkės O.Juršėnienės, bibliotekos atstovės G.Putnaitės, Karoliniškių bibliotekos vyr. bibliotekininkės R.Paulevičienės komentarai).